Plan zajęć

PONIEDZIAŁEK

  • koło rzeźby i zdobnictwa SZTUKATERIA 2  – 15:30-17:00 (MDK 1)
  • koło malarstwa i rysunku ŚWIATŁOCIEŃ – 17:15-19:30 (MDK 1)
  • koło rękodzieła artystycznego MANUALIA – 14:30-16:45 (MDK 1)
  • koło plastyczne IMPRESJA – 17:00-19:15 (MDK 1)
  • teatrzyk WAKAT – 12:45-14:15 (filia P SportArt)
  • teatr lalek HAŁABAŁA – 16:30-18:00 (MDK 1)
  • grupa teatralna MORATOR – 18:15-19:45 (MDK 1)
  • teatr dziecięcy BOMBONY – 18:15-19:45 (MDK 1)
  • grupa teatralna KULTURA ŻYWEGO SŁOWA – 16:15-17:45 (MDK 1)
  • zespół baletu z rytmiką FANABERIA – 16:00-18:15 (MDK 1)
  • zespół taneczny ILUZJA – 18:30-20:00 (MDK 1)
  • zespół taneczny CORRIDA – 18:30-20:30 (MDK 1)
  • zespół taneczny GATYS – 13:45-15:15 (filia SP 21)
  • zespół pieśni i tańca BĄBLE – 15:45-18:00 (MDK 1)
  • zespół gimnastyki i aerobiku MiniJEDYNECZKI – 14:35-15:10 (filia SP 1)
  • zespół wokalny VOLARE – 16:00-17:30 (filia ZSP 4)
  • zespół wokalny COLLAGE – 18:15-20:30 (MDK 1)
  • zespół wokalny MINIATURA – 11:50-12:35 (filia SP 21)

WTOREK

  • koło rysunku, malarstwa i rzeźby TĘCZOWA PALETA – 12:50-15:05 (filia SP 37)
  • koło malarstwa i rysunku KOLORY – 15:30-17:45 (MDK 1)
  • koło grafiki KONTRAST – 15:30-17:00 (MDK 1)
  • koło rzeźby i zdobnictwa SZTUKATERIA 1  – 13:40-15:10 (filia SP 14)
  • koło malarstwa na szkle KOLOROWE SZKIEŁKA – 15:30-17:45 (MDK 1)
  • koło malarstwa i rzeźby STYL – 18:00-20:15 (MDK 1)
  • koło plastyczne KOLORYT – 17:15-19:30 (MDK 1)
  • grupa teatralna VERBUM – 13:30-15:00 (filia SP 13)
  • grupa teatralna ISKIERKA – 14:30-16:00 (filia SP 37)
  • teatrzyk dziecięcy KUBUSIE – 12:30-14:45 (filia PN Kubusia Puchatka)
  • teatr dźwięku i ruchu LEMAT II – 13:00-15:15 (filia P 10)
  • teatr ANONIMOWI – 16:15-18:30 (MDK 1)
  • grupa teatralna PI YINGA 18:45-21:00 (MDK 1) 
  • zespół tańca nowoczesnego KROPA – 15:45-17:15 (MDK 1)
  • zespół tańca nowoczesnego MINI PAKA – 17:30-19:45 (MDK 1)
  • zespół tańca nowoczesnego PAKA – 19:45-22:00 (MDK 1)
  • zespół taneczny TO I OWO  15:45-16:45 (MDK 1)
  • zespół taneczny TIP TOP II – 17:00-20:00 (MDK 1)
  • dziecięcy zespół taneczny PSOTA – gr. 1 16:00-17:00, gr. 2 17:15-18:30 (filia Klub Uszatek)
  • zespół wokalny FORTE  – 14:20-15:50 (filia ZSP 1)
  • zespół wokalny TIKA TUKA TAM 17:00-18:30 (MDK 1)
  • zespół wokalny TUTTI – 18:45-19:45 (MDK 1)

ŚRODA

  • koło malarstwa WALOR – 14:00-16:15 (MDK 1)
  • koło malarstwa AKWARELE – 16:00-17:15 (MDK 1)
  • koło rzeźby FORMA – 17:30-19:45 (MDK 1)
  • koło tkaniny tkaniny artystycznej SPLOT – 16:30-18:45 (MDK 1)
  • koło plastyczne BARWA – 14:30-16:00 (filia P 17)
  • grupa teatralna VERBUM – 13:30-15:00 (filia SP 13)
  • teatr lalek BOMBONY – 15:30-17:00 (MDK 1)
  • teatr DWIE ŚCIANY – 19:00-20:30 (MDK 1)
  • teatr dziecięcy FERMATA – 13:00-14:30 (P SportArt)
  • grupa teatralna BONAWENTURA – 17:15-18:45 (MDK 1)
  • teatr DOSŁOWNIE – 19:00-20:30 (MDK 1)
  • grupa teatralna MORATOR – 17:15-18:45 (MDK 1)
  • zespół taneczny PINEZKA – 13:45-16:00 (filia ZSS 8)
  • zespół taneczny ILUZJA – 18:30-20:45 (MDK 1)
  • zespół pieśni i tańca BĄBLE – 15:30-17:45 (MDK 1)
  • zespół tańca towarzyskiego FEELING – 18:00-21:00 (MDK 1)
  • zespół wokalny VOLARE – 16:30-18:00 (filia ZSP 4)
  • zespół wokalny POLIFONIA – 17:15-18:45 (MDK 1)

CZWARTEK

  • koło rękodzieła artystycznego DIZAJN -14:15-17:15 (MDK 1)
  • koło plastyczne PLAMKI 2 – 17:30-19:00 (MDK 1)
  • koło malarstwa AKWARELE – 15:45-16:45 (MDK 1)
  • koło kaligrafii STALÓWKA – 15:45-17:15 (MDK 1)
  • koło rękodzieła artystycznego MOZAIKA – 17:15-20:15 (MDK 1)
  • teatr lalek HAŁABAŁA – 16:00-17:30 (MDK 1)
  • grupa teatralna NON GRATA – 17:45-20:45 (MDK 1)
  • grupa teatralna BO TAK! – 13:30-15:45 (MDK 1)
  • grupa teatralna KULTURA ŻYWEGO SŁOWA – 16:30-18:00 (MDK 1)
  • teatr DOSŁOWNIE – 18:15-20:30 (MDK 1)
  • TEATR PLASTYKI RUCHU – 13:00-14:30 (filia P 10)
  • teatr dźwięku i ruchu TOUMBAS – 15:30-18:30 (filia SP 17)
  • teatr ruchu WAMPA – 19:00-21:15 (MDK 1)
  • zespół gimnastyki i aerobiku JEDYNECZKI – 13:40-15:10 (filia SP 1)
  • zespół tańca nowoczesnego KROPA – 15:50-17:20 (filia ZSS 8)
  • zespół tańca nowoczesnego MINI PAKA – 17:30-19:00 (filia ZSS 8)
  • zespół tańca nowoczesnego PAKA – 19:15-20:45 (filia ZSS 8)
  • zespół taneczny TO I OWO – 16:45-18:15 (MDK 1)
  • zespół taneczny TIP TOP I – 18:30-21:30 (MDK 1)
  • dziecięcy zespół taneczny FIGIEL – 16:00-18:15 (MDK 1)
  • zespół wokalno-instrumentalny TON FORMACJA – 14:30-16:00 (filia ZS 1)
  • zespół wokalno-instrumentalny TON FORMACJA 2 – 16:30-18:00 (filia ZS 1)

PIĄTEK

  • koło rysunku PASTEL – 14:15-16:30 (MDK 1)
  • koło plastyczne PLAMKI 1 – 16:45-18:15 (MDK 1)
  • koło malarstwa i rysunku PALETA – 18:30-21:30 (MDK 1)
  • koło form przestrzennych TRZECI WYMIAR – 14:00-16:15 (MDK 1)
  • koło tkaniny artystycznej WĄTEK – 16:30-18:45 (MDK 1)
  • grupa teatralna ISKIERKA – 13:40-15:10 (filia SP 37)
  • teatr lalek BONAWENTURA – 15:30-17:00 (MDK 1)
  • grupa teatralna BONOBO – 17:15-20:15 (MDK 1)
  • zespół taneczny CORRIDA -20:15-21:45 (MDK 1)
  • zespół taneczny GAJDZIOCZKI – 11:20-12:50 (filia ZSS 8)
  • zespół tańca towarzyskiego ZŁOTA PARA – 17:45-20:00 (MDK 1)
  • zespół wokalny TIKA TUKA TAM – 16:00-17:30 (MDK 1)
  • zespół wokalny TUTTI – 17:45-19:15 (MDK 1)

SOBOTA

  • koło rysunku SZKIC – 9:30-12:30 (MDK 1)