XXXII Festiwal Twórczości Dzieci i Młodzieży

Szanowni Państwo,

informujemy, że XXXII Festiwal Twórczości Dzieci i Młodzieży odbędzie się w terminie:

– dni teatralne 23-24.04.2024 (wtorek-środa)

– dzień taneczny 25.04.2024 (czwartek)

– dzień muzyczny 26.04.2024 (piątek)

Przesłuchania wszystkich dni festiwalowych odbędą się w Młodzieżowym Domu Kultury nr 1 im. Artystów Rodu Kossaków W TYMCZASOWEJ SIEDZIBIE PLACÓWKI przy ul. Jana Pawła II 38 (z powodu termomodernizacji scena teatralna nie jest dostępna).

Wszystkie występy odbywać się będą na zaaranżowanej scenie w MDK 1 – zdjęcie sceny wraz z wymiarami podane jest poniżej. Mamy do dyspozycji rzutnik „szkolny”, frontalny, rzucający światło na ekran (nie ma możliwości podwieszenia rzutnika pod sufit). Jeżeli ktoś stoi w świetle rzutnika z tyłu powstaje cień. Nie jesteśmy w stanie zapewnić efektów specjalnych, ani wyrazić zgody na żadną ich formę.

Jednocześnie wychodząc naprzeciw dajemy możliwość obejrzenia sali w MDK 1, w której odbędą się prezentacje festiwalowe i jej warunków technicznych w dniach: 07.03.2024 r. (czwartek) w godz. 10:00-16:30 oraz 09.03.2024 r. (sobota) w godz. 9:30-12:30.

Wyposażenie sceny MDK 1 w Tychach dostępnej podczas tegorocznej edycji festiwalu:

– wymiary sceny: dysponujemy sceną  w prostokącie o wymiarach 5,5×5,5 m.

– oświetlenie: reflektor FHR 500 – 8 sztuk, reflektory profilowe – 2 sztuki, reflektor PAR LED – 4 sztuki

– dźwięk: 6 mikrofonów dynamicznych na statywach, odtwarzacz z wejściem USB (prosimy o dostarczanie plików muzycznych na nośnikach typu pendrive).

Z poważaniem,