Rodzice, Wychowankowie,

przed nami jedno z większych wyzwań ostatnich lat – przeprowadzka. Jest ona związana z rozpoczętą termomodernizacją Teatru Małego, którą również objęta zostanie część budynku będąca naszą siedzibą.

Do 30.06 br. (piątek) musimy wyprowadzić się CAŁKOWICIE i ze WSZYSTKIM z obecnej siedziby. Nowe, tymczasowe miejsce to budynek przy ul. Jana Pawła II 40/Orzeszkowej 15 (była siedziba ORANGE, a wcześniej TP S.A.).

Jest to tym większe przedsięwzięcie, że:

• nadal prowadzimy działalność edukacyjną w dotychczasowej siedzibie na ul. Hlonda 1 (do 30.06.2023 r.),
  • koniec roku szkolnego wypełniony jest licznymi wydarzeniami,
  • musimy przygotować równocześnie nowe miejsce (wymaga ono odświeżenia, posprzątania i zagospodarowania nowego budynku pod naszą działalność).

Dlatego zwracamy się do Państwa o pomoc. Na tym etapie potrzebna jest pomoc przy porządkowaniu nowego miejsca, w kolejnych etapach przy przewożeniu lżejszych paczek/kartonów/elementów.

Poniżej prezentujemy propozycje terminów, by nasze działania były wspólne i skoordynowane:

06.06 godz. 1000-1900 (budynek II, pomoc przy porządkowaniu),

07.06 godz. 1200-1800 (budynek II, pomoc przy porządkowaniu),

09.06 godz. 900-1400 (budynek II, pomoc przy porządkowaniu).

13.06 godz. 1200, 1700 (o wskazanej godzinie spotykamy się w budynku przy ul. Hlonda 1, by pakować kartony, potrzebna pomoc i osoby z samochodami, następnie przewozimy je do drugiego budynku)

14.06 godz. 1200, 1700 (o wskazanej godzinie spotykamy się w budynku przy ul. Hlonda 1, by pakować kartony, potrzebna pomoc i osoby z samochodami, następnie przewozimy je do drugiego budynku)

Wiemy, że możemy liczyć na rodziców, wychowanków i ich rodziny, przyjaciół naszej placówki.

Za każdą okazaną pomoc i wsparcie już teraz bardzo DZIĘKUJEMY.

dyrekcja wraz z pracownikami

P.S.

Chęć pomocy można zgłosić u nauczycieli, z którymi macie Państwo kontakt. Do zgłoszonych osób będziemy wysyłali informacje SMS-owe o ewentualnej potrzebie pomocyJ