XXX Festiwal Twórczości Dzieci i Młodzieży

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Festiwalu Twórczości Dzieci i Młodzieży, podczas którego można zaprezentować umiejętności i programy artystyczne w dziedzinach: taniec, muzyka i teatr. Na zgłoszenia czekamy do 8 kwietnia!

Czekamy na zgłoszenia zespołów i grup, które działają zarówno w Tychach, jak również w okolicznych placówkach oświatowych i domach kultury na terenie Mikołowa, Orzesza, Kobióra, Bierunia, Wyr, Bojszów, Woli, Łazisk, Lędzin, Gostyni, Międzyrzecza i Świerczyńca (szczegóły w Regulaminie).

Udział w Festiwalu jest bezpłatny!

Festiwal zaplanowano na termin: 19-26 kwietnia. Jeżeli sytuacja pozwoli, odbędzie się on stacjonarnie. Wybrane przez Jury grupy zostaną poproszone o zaprezentowanie swoich programów podczas podsumowania w maju/czerwcu 2022 r. O formie podsumowania oraz przebiegu całego Festiwalu Organizatorzy podejmą decyzję z uwzględnieniem sytuacji epidemicznej w kraju i rejonie.

Więcej szczegółów w Regulaminie

Zapraszamy do udziału!