Galeria

Wystawa prac dzieci z koła plastycznego „BARWA”
działającego filialnie w Przedszkolu nr 17 w Tychach
wykonanych pod kierunkiem Agnieszki Toczyłowskiej

Galeria prac nagrodzonych
w XXIII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym
„Ludzie ludziom zgotowali ten los” im. Augusta Kowalczyka

NAGRODY

WYRÓŻNIENIA

KWALIFIKACJE DO WYSTAWY

Galeria prac nagrodzonych w XXIX Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Witaj, gwiazdko złota”

W_G_Z_logo

NAGRODY

Aleksandra Mikołajska, 14 lat
Nowy Targ PCK
nauczyciel: Maria Mrożek

Lena Kruk, 9 lat
Rybnik MDK prac. Creatio
nauczyciel: Aldona Kaczmarczyk-Kołucka

Jan Kopka, 12 lat
Gorlice MDK
nauczyciel: Grzegorz Karpiński

Julia Łuszczak, 10 lat
Biłgoraj MDK
nauczyciel: Anna Świca

Patrycja Zielińska, 13 lat
Gorlice MDK
nauczyciel: Grzegorz Karpiński

Piotr Fudalewicz, 13 lat
Nowy Targ PCK
nauczyciel: Maria Mrożek

Kinga Piekarczyk, 8 lat
Nowy Targ PCK
nauczyciel: Maria Mrożek

Magdalena Malcharek, 10 lat
Rybnik MDK prac. Creatio
nauczyciel: Aldona Kaczmarczyk-Kołucka

Maria Zbyszowska, 12 lat
Tychy MCK Wilkowyje
nauczyciel: Maria Blachnicka-Bielecka

Natalia Wachel, 15 lat
Tychy MDK 1
nauczyciel: Anna Pasek

Emilia Kucharz, 16 lat
Dąbrowa Górnicza MOPT
nauczyciel: Kinga Bielec

Alicja Bierwiaczonek, 13 lat
Tychy MDK 1
nauczyciel: Agnieszka Toczyłowska

Iga Rzemieniecka, 5 lat
Tychy MDK 1
nauczyciel: Agnieszka Toczyłowska

Patrycja Prasoł, 6 lat
Tychy MDK 1
nauczyciel: Aleksandra Nieświec

Natalia Ćwikła, 11 lat
Tychy MCK Wilkowyje
nauczyciel: Maria Blachnicka-Bielecka

Hanna Kraszewska, 7 lat
Tychy MDK 1
nauczyciel: Bogna Bielecka

Wiktoria Rutkowska, 11 lat
Żyrardów MDK
nauczyciel: Bożena Liszewska

Maja Zaród, 14 lat
Dąbrowa Górnicza MOPT
nauczyciel: Joanna Słoń

Maja Kulas, 8 lat
Żyrardów MDK
nauczyciel: Bożena Liszewska

Alicja Marczyk, 12 lat
Tychy SP STO
nauczyciel: Marta Musiał

WYRÓŻNIENIA

Pola Kamecka,14 lat
Dąbrowa Górnicza MOPT
nauczyciel: Joanna Słoń

Łucja Kasiniak, 9 lat
Nowy Targ PCK
nauczyciel: Maria Mrożek

Zuzanna Przybyło, 14 lat
Gorlice MDK
nauczyciel: Grzegorz Karpiński

Emilia Kwak,12 lat
Nowy Targ PCK
nauczyciel: Maria Mrożek

Amelia Barglik, 15 lat
Dąbrowa Górnicza MOPT
nauczyciel: Kinga Bielec

Julia Potrzeba, 8 lat
Tychy MDK 1
nauczyciel: Bogna Bielecka

Joanna Sobczyk, 7 lat
Tychy MDK 1
nauczyciel: Bogna Bielecka

Joanna Dec, 7 lat
Tychy MDK 1
nauczyciel: Agnieszka Toczyłowska

Helena Hybiorz, 6 lat
Tychy MDK 1
nauczyciel: Aleksandra Nieświec

Maja Zając, 10 lat
Tychy MDK 1
nauczyciel: Agnieszka Toczyłowska

Maja Bukowska, 7 lat
Gorlice MDK
nauczyciel: Grzegorz Karpiński

Hanna Szwed, 10 lat
Tychy MDK 1
nauczyciel: Anna Pasek

Ignacy Gruchlik, 6 lat
Tychy MDK 1
nauczyciel: Bogna Bielecka

Milena Tutko, 7 lat
Gorlice MDK
nauczyciel: Grzegorz Karpiński

Hanna Sojka, 8 lat
Tychy MDK 1
nauczyciel: Anna Pasek

Zuzanna Krawczyk, 6 lat
Biłgoraj MDK
nauczyciel: Anna Świca

Ignacy Morawski, 5 lat
Baranów SP
nauczyciel: Małgorzata Rytel-Kuc

Zofia Fałkowska, 9 lat
Baranów SP
nauczyciel: Małgorzata Rytel-Kuc

Alina Kapol, 9 lat
Rybnik MDK Prac. GIR-a
nauczyciel: Milada Więckowska

Gabriela Tuszyńska, 10 lat
Żyrardów MDK
nauczyciel: Bożena Liszewska

Natalia Puszczewicz, 16 lat
Reda
praca indywidualna

Kamil Przeliorz, 5 lat
Tychy MCK Wilkowyje
nauczyciel: Maria Blachnicka-Bielecka

Lena Wilczek, 8 lat
MDK 1 Tychy
nauczyciel: Bogna Bielecka

Oliwia Matuszny,12 lat
Koniaków OPP
nauczyciel: Teresa Vavrać

Anna Słaboń,13 lat
Nowy Targ PCK
nauczyciel: Maria Mrożek

KWALIFIKACJE DO WYSTAWY

Laura Gorgosz, 8 lat
Gorlice MDK
nauczyciel: Grzegorz Karpiński

Magdalena Wołkowicz, 9 lat
Gorlice MDK
nauczyciel: Grzegorz Karpiñski

Weronika Barzycka, 6 lat
Tychy MDK 1
nauczyciel: Agnieszka Toczyłowska

Dominika Zygier, 11 lat
Baranów SP
nauczyciel: Małgorzata Rytel-Kuc

Łucja Przęczek, 8 lat
Tychy MDK 1
nauczyciel: Aleksandra Kowalczyk

Wiktoria Kaczmarek, 8 lat
Tychy MDK 1
nauczyciel: Bogna Bielecka

Apolonia Nowinowska, 10 lat
D¹browa Górnicza MOPT
nauczyciel: Beata Bêdkowska

Sandra Nowicka, 6 lat
Tychy MDK 1
nauczyciel: Bogna Bielecka

Iga Kusiak, 12 lat
Gorlice MDK
nauczyciel: Grzegorz Karpiński

Maja Ryt, 8 lat
Tychy MDK 1
nauczyciel: Agnieszka Toczyłowska

Maurycy Wojtysiak, 11 lat
Rybnik prac. Creatio
nauczyciel: Aldona Kaczmarczyk-Kołucka

Nikola Radomska, 10 lat
Żyrardów MDK
nauczyciel: Bożena Liszewska

Kajetan Mizera, 5 lat
Tychy MCK Wilkowyje
nauczyciel: Maria Blachnicka-Bielecka

Maja Białasik, 8 lat
Żyrardów MDK
nauczyciel: Bożena Liszewska

Diana Kozakiewicz, 6 lat
Biłgoraj MDK
nauczyciel: Anna Świca

Barbara Ryłko, 6 lat
Istebna ZSP
nauczyciel: Wioleta Kawulok

Nadia Ambroży, 9 lat
Rybnik SP 34
nauczyciel: Barbara Musiolik

Julia Fryźlewicz, 9 lat
Nowy Targ PCK
nauczyciel: Maria Mrożek

Emilia Cyrwus, 8 lat
Nowy Targ PCK
nauczyciel: Maria Mrożek

Nela Bartecka, 5 lat
Tychy MDK 1
nauczyciel: Aleksandra Nieświec

Maria Zaremba, 13 lat
Dąbrowa Górnicza MOPT
nauczyciel: Kinga Bielec

Aleksandra Legierska, 13 lat
Koniaków OPP
nauczyciel: Wioleta Kawulok

Adrianna Królczyk, 7 lat
Nowy Targ PCK
nauczyciel: Maria Mrożek

Maja Jędrysek, 11 lat
Tychy MDK 1
nauczyciel: Agnieszka Toczyłowska

W październiku w naszej galerii „Artyści Młodym” gościliśmy wystawę wspaniałej tyskiej artystki Pani Anety Mlaś.
W ramach nowego projektu Pani Aneta prowadziła również warsztaty dla naszych wychowanków. Wtedy też postawiła przed nimi wyzwanie stworzenia pracy w technice naszej Artystki. Kto zna Panią Anetę ten wie, że technika, którą stosuje jest czaso- i pracochłonna oraz wymaga dużo cierpliwości. Nasi wychowankowie i nauczyciele podjęli jednak to wyzwanie.

Poniżej prezentujemy prace, które stworzyli. Podziwiamy i gratulujemy!

Aleksandra Kowalczyk
Monika Szydłowiecka
Amelia Kowalczyk
Aleksander Welk
Natalia Wachel
Agnieszka Toczyłowska
Natalia Jabłońska
Weronika Steć
Hanna Bińkowska

Galeria prac nagrodzonych w XV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym

NAGRODY

Jakub Szachnowski, 13 lat, SP "Atut" Wrocław
Jakub Furmanek, 11 lat, MDK Biłgoraj, nauczycielka: Anna Świca
Waleria Żelazowska, 16 lat, ZSB Inowrocław, nauczycielka: Bożena Szcześniak
Sylwia Mann, 18 lat, MDK 2 Tychy, nauczycielka: Adam Niesyto
Natalia Cupiał, 12 lat, MDK 1 Tychy, nauczycielka: Aleksandra Kowalczyk
Jan Kopka, 12 lat, MDK Gorlice, nauczyciel: Grzegorz Karpiński
Piotr Zybała, 7 lat, SP 5 Tychy, nauczycielki: Anita Sadlej Stelmach, Beata Kujawa
Wiktoria Kaczmarek, 8 lat, MDK 1 Tychy, nauczycielka: Bogna Bielecka
Ignacy Śramski, 9 lat, SP 17 Tychy, nauczycielki: Joanna Bartosz, Natalia Marczuk
Oriana Makowska, 6 lat, MDK Biłgoraj, nauczycielka: Anna Świca
Nina Stypułkowska, 9 lat, OCK Oświęcim, nauczycielka: Władysława Kapcińska
Roksana Gramska, 7 lat, Salezjańska SP Tarnowskie Góry, nauczycielka: Justyna Krasówka
Dawid Łuczak, 12 lat, SP 24 Tychy, nauczyciel: Rafał Białas
Konstancja Wiśniewska, 12 lat, MDK Gdynia, nauczycielka: Małgorzata Kotłowska
Wiktoria Czyżycka, 14 lat, OCK Oświęcim, nauczycielka: Władysława Kapcińska
Emilia Rusinek, 12 lat, MDK 1 Tychy, nauczycielka: Agnieszka Toczyłowska
Lena Belzyt, 10 lat, SP 9 Gliwice, nauczycielka: Magdalena Ratecka
Zuzanna Kopka, 15 lat, MDK Gorlice, nauczyciel: Grzegorz Karpiński
Olga Zając, 8 lat, SP 9 Gliwice, nauczycielka: Joanna Piotrowska
Natalia Wachel, 15 lat, MDK 1 Tychy, nauczycielka: Anna Pasek
Julia Krzekotowska, 13 lat, OPP Mikołów, nauczycielka: Bogna Bielecka

WYRÓŻNIENIA

Małgorzata Zima, 8 lat, SP 2 Jodłowa, nauczycielka: Zofia Czech
Aleksandra Grabowska, 17 lat, MDK Gorlice, nauczyciel: Grzegorz Karpiński
Wojciech Grzywa, 13 lat, MDK Gorlice, nauczyciel: Grzegorz Karpiński
Anastazja Wojeńska, 8 lat, PCK Nowy Targ, nauczycielka: Maria Mrożek
Katarzyna Lewandowska, 14 lat, SP 18 Ruda Śląska, nauczycielka: Ewa Malich
Anna Kohn, 13 lat, ZSP 1 Mysłowice, nauczycielka: Wioletta Zawadzka
Katarzyna Kilinkiewicz, 11 lat, SP 15 Opole, nauczycielka: Anna Flohd-Kilinkiewicz
Szymon Fryźlewicz, 7 lat, SP 1 Nowy Targ, nauczycielka: Marta Mrożek
Antonina Sieczka, 6 lat, P Sióstr Serafitek Nowy Targ, nauczycielka: Maria Mrożek
Magdalena Former, 11 lat, MDK 1 Tychy, nauczycielka: Aleksandra Jankowska
Zuzanna Kołakowska, 9 lat, OCK Oświęcim, nauczycielka: Władysława Kapcińska
Barbara Kilinkiewicz, 6 lat, P 55 Opole, nauczycielka: Agnieszka Sezonowicz
Hubert Kieca, 8 lat, SP 2 Jodłowa, nauczycielka: Zofia Czech
Jan Janusiński, 7 lat, MDK 1 Tychy, nauczycielka: Bogna Bielecka
Antonina Kryń, 5 lat, MDK Biłgoraj, nauczycielka: Anna Świca
Marcel Białas, 6 lat, MDK 1 Tychy, nauczycielka: Bogna Bielecka
Lilianna Obszyńska, 8 lat, MDK Biłgoraj, nauczycielka: Anna Świca
Angelika Kosińska, 15 lat, V LO Bielsko-Biała, nauczycielka: Monika Zawadzka-Adamiak
Amelia Sabatowska, 16 lat, MDK Gdynia, nauczycielka: Małgorzata Kotłowska
Emilia Rosikowska, 6 lat, P 9 Tychy, nauczycielka: Grażyna Gładki-Giel
Michał Pietrucha, 12 lat, SP 14 Tychy, nauczycielka: Aleksandra Nieświec
Maria Węgrzynowicz, 10 lat, MDK 1 Tychy, nauczycielka: Agnieszka Toczyłowska
Nadia Maciejewska, 6 lat, P SportArt Tychy, nauczycielka: Katarzyna Dróżdż
Paulina Trójca, 4 lata, P 21 Tychy, nauczycielka: Renata Sobień
Oliwia Susz, 7 lat, MDK 1 Tychy, nauczycielka: Bogna Bielecka
Hanna Rebizant, 11 lat, SP 14 Tychy, nauczycielka: Aleksandra Nieświec
Emilia Rosikowska, 6 lat, P 9 Tychy, nauczycielka: Grażyna Gładki-Giel
Hanna Góras, 13 lat, OPP Mikołów, nauczycielka: Bogna Bielecka

KWALIFIKACJE DO WYSTAWY

Gabriela Michałek, 18 lat, Specj. Ośr. Szkolno-Wychowawczy Leżajsk, nauczyciel: Paweł Kupras
Karolina Jakubasik, 12 lat, SP 18 Ruda Śląska, nauczycielka: Ewa Malich
Patrycja Kohn, 13 lat, ZSP 1 Mysłowice, nauczycielka: Wioletta Zawadzka
Dorota Biniecka, 6 lat, MDK 1 Tychy, nauczycielka: Bogna Bielecka
Karolina Koszałka, 14 lat, MDK Biłgoraj, nauczycielka: Anna Świca
Julia Łuszczak, 10 lat, MDK Biłgoraj, nauczycielka: Anna Świca
Julia Krawczyk, 9 lat, MDK Biłgoraj, nauczycielka: Anna Świca
Nicole Ptasińska, 11 lat, ZSP 1 Mysłowice, nauczycielka: Wioletta Zawadzka
Przemysław Dechnik, 11 lat, Spec. Ośr. Szkolno-Wychowawczy Leżajsk, nauczycielka: Alicja Ćwik
Piotr Marczuk, 8 lat, SP 1 Wysokie Mazowieckie, nauczycielka: Jolanta Kłosek
Emilia Rząsińska, 11 lat, SP 13 Gliwice, nauczycielka: Anna Płaczkowska-Stich
Antonina Budzyk, 10 lat, PCK Nowy Targ, nauczycielka: Maria Mrożek
Emilia Kwak, 11 lat, PCK Nowy Targ, nauczycielka: Maria Mrożek
Oliwia Głowania, 18 lat, Technikum 8, nauczycielka: Aneta Gierszal
Agata Grzegorczyk, 6 lat, P 10 Tychy, nauczycielki: Marta Sołtys i Małgorzata Kaizer
Oskar Derkacz, 6 lat, P 10 Tychy, nauczycielka: Małgorzata Kaizer
Hanna Hyska, 9 lat, MDK 1 Tych, nauczycielka: Bogna Bielecka
Julia Janasik, 5 lat, OPP Mikołów, nauczycielka: Bogna Bielecka
Maja Zajas, 8 lat, OCK Oświęcim, nauczycielka: Władysława Kapcińska
Zofia Mielczarek, 7 lat, SP 5 Tychy, nauczycielki: Anita Sadlej Stelmach i Beata Kujawa
Tomasz Dawidowski, 7 lat, SP 5 Tychy, nauczycielki: Anita Sadlej Stelmach i Beata Kujawa
Zuzanna Niewidok, 7 lat, SP 5 Tychy, nauczycielki: Anita Sadlej Stelmach i Beata Kujawa
Franciszek Osojca, 7 lat, SP 37 Tychy, nauczycielka: Iwona Pałac
Mateusz Misiak, 7 lat, SP 37 Tychy, nauczycielka: Iwona Pałac
Wiktoria Pytlik, 8 lat, SP 2 Jodłowa, nauczycielka: Zofia Czech
Barbara Nenko, 6 lat, P Sióstr Serafitek Nowy Targ, nauczycielka: Maria Mrożek
Zuzanna Cikała, 6 lat, MDK 1 Tychy, nauczycielka: Bogna Bielecka
Martyna Wojtas, 9 lat, ZSP Krzyżowice, nauczycielka: Anna Kowolik
Karolina Gruszka, 5 lat, MDK 1 Tychy, nauczycielka: Agnieszka Toczyłowska
Stanisław Lichawski, 8 lat, MDK 1 Tychy, nauczycielka: Agnieszka Toczyłowska
Kamila Czop, 6 lat, MDK Biłgoraj, nauczycielka: Anna Świca
Jakub Hałas, 8 lat, OPP Mikołów, nauczycielka: Bogna Bielecka
Hanna Zalewska, 5 lat, SP 2 Drawsko Pomorskie, nauczycielka: Elżbieta Czerwińska
Iga Burzawa, 7 lat, MDK 1 Tychy, nauczycielka: Aleksandra Nieświec
Iwo Jasonek, 7 lat, SP 5 Tychy, nauczycielka: Beata Kujawa
Lena Semik, 7 lat, SP 37 Tychy, nauczycielka: Iwona Pałac
Aleksandra Małkiewicz, 9 lat, SP 14 Włocławek, nauczycielka: Magdalena Rosol
Oliwia Nieć, 10 lat, MDK 1 Tychy, nauczycielka: Aleksandra Jankowska
Mikołaj Dolnicki, 8 lat, Salezjański Ośr. Szkolno-Wychowawczy Tarnowskie Góry nauczycielka: Marta Całusińska
Olga Kostka, 7 lat, Salezjański Ośr. Szkolno-Wychowawczy Tarnowskie Góry, nauczycielka: Justyna Krasówka
Mikołaj Drozdowski, 5 lat, MDK Biłgoraj, nauczycielka: Anna Świca
Zofia Janasik, 6 lat, OPP Mikołów, nauczycielka: Bogna Bielecka
Beata Wojtasik, 9 lat, SP 14 Włocławek, nauczycielka: Magdalena Rosol
Zofia Gałek, 12 lat, SP 8 Piotrków Trybunalski, nauczycielka: Agnieszka Matusiak
Julia Sadowska, 9 lat, SP 14 Włocławek, nauczycielka: Magdalena Rosol
Izabela Lewandowska, 12 lat, SP 18 Ruda Śląska, nauczycielka: Ewa Malich
Karolina Koźbiał, 14 lat, SP 18 Ruda Śląska, nauczycielka: Ewa Malich
Fabian Kopacz, 9 lat, SP 2 Jodłowa, nauczycielka: Zofia Czech
Wanessa Gudz, 12 lat, SP 13 Tychy, nauczycielka: Zdzisława Zdyb
Szymon Staszczak, 13 lat, SP 14 Tychy, nauczycielka: Aleksandra Nieświec
Miłosz Haluch, 15 lat, MDK Gorlice, nauczyciel: Grzegorz Karpiński
Maksymilian Kopacz, 9 lat, SP 2 Jodłowa nauczycielka: Zofia Czech
Amelia Wróbel , 13 lat, SP Łaziska Górne, nauczycielka: Ewa Kiecka
Oliwia Bałczyrak , 8 lat, PCK Nowy Targ, nauczycielka: Maria Mrożek
Kornelia Sowa Szostak, 9 lat, PCK Nowy Targ, nauczycielka: Maria Mrożek
Estera Trochimiuk, 12 lat, PCK Nowy Targ, nauczycielka: Maria Mrożek
Zofia Piłatowska, 6 lat, ZSP 5 Białystok, nauczycielka: Anna Tomkiel
Alicja Pawlak, 12 lat, SP 18 Ruda Śląska, nauczycielka: Ewa Malich
Martyna Stronczywilk, 12 lat, SP 18 Ruda Śląska, nauczycielka: Ewa Malich
Natasza Brzezińska, 6 lat, P 86 Poznań, nauczycielka: Alicja Tafelska
Bartłomiej Szwast, 9 lat, Dębowiec
Beniamin Golemo, 6 lat, P "SportArt" Tychy, nauczycielka: Jolanta Rajwa
Małgorzata Jezierska, 20 lat, Publ. Spec. Katolicki Ośr. Eduk.-Wychow. Kolno, nauczycielka: Daria Stangreciak

Wystawa końcoworoczna wychowanków kół plastycznych 2020